جستجو
Filters
Close
خبرخوان

بلاگ

0
ثروت واقعی چیست ؟

مثبت اندیشی ،مسولیت پذیری وباور داشتن به موفقیت ودر پی آن آموزش و عملگرایی به آموخته ها ،معمولا باعث میشود که بعنوان یک شخص قابل اطمینان به سمت افراد موفق وثروتمند جذب شویم و دراین ارتباط میتوان به موقعیت ها ،موفقیت ها و به دنبال آن به مقام و شهرت دست پیدا کنیم .

 

0
من مسئولیت پذیرم اما موفق نشدم!

ما در دورانی زندگی میکنیم که تقریبا 99 درصد والدین آرزوی موفقیت و دانشمند شدن فرزندان خود را دارند و بیشتر ما در تمام دوران کودکی و توجوانی بطور مستمر مورد نصحیت بزرگترهای خانواده و نزدیکان قرارمیگرفتیم مبنی بر اینکه " درس بخوانید تا به موفقیت برسید " و یا اینکه "باید تلاش کنید و زحمت بکشید تا به جایگاهی برسید " و اگر والدین مان اهل کتاب و کتابخوانی بودند  میگفتند " علم زینت انسان و تضمین کننده موفقیت شما ست " .

 

0
چرا مسئولیت پذیری باعث پیشرفت میشود ؟

در مقاله قبلی گفتیم که مسئولیت پذیری اولین گام در مسیر موفقیت است و بعد از آن نیز منظور از مسئولیت پذیری را بیان نمودیم اما علت اینکه مسئولیت پذیری اولین گام است چیست ؟

0
اولین قدم در مسیر موفقیت چیست ؟

در مقاله قبل به این نتیجه رسیدیم که باید برای موفق شدن در کسب و کارمان باید بر اساس اطول و منطقی سخت تلاش کنیم تا به جایگاه مطلوب خود برسیم اما این منطق و اصولی که از آن حرف میزنیم چیست ؟

0
کوچینگ چیست ؟

کوچینگ یک فرآیند است که به شما کمک میکند از وضعیت فعلی خود به وضعیت مطلوبتان برسید و کوچ(همراه موفقیت ) شما را در مسیر موفقیت به شما کمک میکند که سریعتر به آن برسید .

آرشیو بلاگ
عضویت در خبرنامه